Dziwnie mi

(musze obrazkiem, bo mi sie wordpress rozjechal i nie moge pl literek, bo wyskakuje error)

Capture

ja to nic

jestem po prostu zajebista. nie umiem w ludzi, nie umiem w terminy, nie umiem w odpowiedzialnosc. prosze przechodzic i nie wchodzic w relacje, tu nie ma nic ciekawego.

test

22 pkt.

Intensywność

Jestem pełna niepewności co do przyszłości, siebie samej a nawet do tu i teraz, dlatego trzymam się każdego pomysłu, który przynosi chociaż chwilową pewność.

Nie wiem, co robić z życiem, ze sobą, więc każdy pomysł, który wymaga planu i działania, chociaż przez chwilę, daje mi wytchnienie i spokój. Iluzoryczny i chwilowy ten spokój, ale jest.

Nie mam celu. Nie potrafię go określić, bo nie wiem, czego chcę. Nie wiem, co robić. Trzymam się więc drużyny – tam wiem, co robić, do czego dążyć. Łapię się pomysłu na mieszkanie, da mi on kilka miesięcy wytężonej pracy.

„Intensywność zabija strach”
Jerzy Pilch, „Wiele Demonów”

niemamsiły

Ta nieznośna walka między „chcę” a „boję się”. W efekcie nie dzieje się nic. Lub na tyle niewiele, żeby nie można się było nie wycofać.

Przegrywam ze sobą i z czasem…

Witaj przybyszu

shenn

Nie ważne skąd przybywasz i dokąd zmierzasz. Trafiłeś tu do mnie, więc zostań chwilę, ogrzej się, odpocznij. Mam nadzieję, że Ci się spodoba i zostawisz odrobinę siebie.
.
It's like ten thousand spoons when all you need is a knife...
.
But I'm still standing better than I ever did, looking like a true survivor, feeling like a little kid...

.
Czuję się, jakbym miała 10 lat mniej, jakby czas zbyt szybko biegł i gubił mnie gdzieś po drodze. Mam swoje pasje, które utrzymują mnie jakoś na powierzchni, choć nie zawsze mam na nie czas. Zjada mi go często moje małe uzależnienie od sieci. Chwilowo znajduję się na kolejnym rozdrożu i kalkuluję, co mi więcej da, choć pewnie i tak życie zrewiduje wszystkie plany. Podobno ludzie mnie lubią. Zupełnie nie wiem za co.
.
shenn
.

Kalendarz

Luty 2016
P W Ś C P S N
« lis    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29  

Kategorie

Archiwum